نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از بین رفتن عشق

876
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question از بین رفتن عشق

من یه دختر 25 سالم که الان 3 ساله با هم کلاسی سابقم در ارتباطم.خیلی همدیگرو دوس داشتیم.چون تویه یه شهر نبودیم کم میتونستیم همو ببینیم ولی عاشق هم بودیم.من همه زندگیمو براش گذاشتم.خونوادش مخالف ازدواجمون بودن ولی اون همش اصرار داشت.تا یه روز صب که مث همیشه بیدار شدیم بهم گفت که دیگه خسته شده ودیگه احساس سابقو بهم نداره و یه مدته که داره برام نقش بازی میکنه که ناراحت نشمو درسمو برا ارشد بخونم ولی دیگه نمیتونه تطاهر کنه.میگه اگه ازدواج کنیم برام مث یه بت میمونه و دیگه کوچکترین احساسی بهم نداره. میگه تو مث همشه هستی و مشکی نداری این منم که مشکل دارم .خودشم خیلی عذاب میکشه که با من اینکارو کرده.خیلی بی تاب و بی قرارم.الان یک ماهه میگذره.نمیخواد منو ببینه.شمارموجواب نمیده.رو وایبرم منوبلاک کرده.باید چیکارکنم؟

2. کاربران زیر از hadis.sg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : از بین رفتن عشق

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis.sg نمایش پست ها
    من یه دختر 25 سالم که الان 3 ساله با هم کلاسی سابقم در ارتباطم.خیلی همدیگرو دوس داشتیم.چون تویه یه شهر نبودیم کم میتونستیم همو ببینیم ولی عاشق هم بودیم.من همه زندگیمو براش گذاشتم.خونوادش مخالف ازدواجمون بودن ولی اون همش اصرار داشت.تا یه روز صب که مث همیشه بیدار شدیم بهم گفت که دیگه خسته شده ودیگه احساس سابقو بهم نداره و یه مدته که داره برام نقش بازی میکنه که ناراحت نشمو درسمو برا ارشد بخونم ولی دیگه نمیتونه تطاهر کنه.میگه اگه ازدواج کنیم برام مث یه بت میمونه و دیگه کوچکترین احساسی بهم نداره. میگه تو مث همشه هستی و مشکی نداری این منم که مشکل دارم .خودشم خیلی عذاب میکشه که با من اینکارو کرده.خیلی بی تاب و بی قرارم.الان یک ماهه میگذره.نمیخواد منو ببینه.شمارموجواب نمیده.رو وایبرم منوبلاک کرده.باید چیکارکنم؟
    خب بهتره شمام خیلی راحت فراموشش کنید

همون بهتر که چنین فردی که برای شما نقش بازی کرده از زندگی شما خارج بشه

بهتره ارزش خودتونو پایین نیارید و بدونید برای چه کسی قراره از عاطفه و عشقتون مایه بذارید

در ضمن اینو بدون عذاب کشیدن اون الان اصلا" مهم نیست و شما بهتره خودتون رو از این وابستگی دورغین بیرون بکشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8512
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از بین رفتن عشق

یه دوستی داشتم که میگفت وقتی از کسی که خیلی دوسش داری جدا میشی یه هفته گریه میکنی یک ماه ناراحتی و غصه میخوری ولی بعدش کم کم فراموشش میکنی
    به نظرم بهتره به آیندت فکر کنی واسه آیندت برنامه ریزی کن و به فکر درس خوندن واسه ارشد باش وقتی سرت شلوغ بشه فقط گاه گاهی خاطراتی میاد سراغت که اونم اگه تو ذهنت بهش بال و پر ندی و ازش رد بشی کمرنگ و کمرنگ تر میشه
    سعی کن با آدمی باشی که واقعن دوست داشته باشه و مهمتر از اون لایق دوست داشتن و محبت باشه

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد